Jumaat, 11 Disember 2015

Separete Link WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 3, Day 2 (Match 12 ~ 14) Gold Series

WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 3, Day 2 (Match 12 ~ 14) Gold Series

PVP Super Friend vs Caren Tiger (PVPSF 1:CT 5)
Round 1 (Prokhorovka CT ATCK)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=56m49s
Round 2 (Prokhorovka CT DEF)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=1h7m21s
Round 3 (Himmelsdorf CT ATCK)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=1h18m34s
Round 4 (Himmelsdorf PVPSP ATCK):- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=1h31m2s
Round 5 (Mines CT ATCK)        :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=1h40m6s
Round 6 (Mines CT DEF)        :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=1h49m7s


Horsemen vs Caren Tiger (HM 5: CT 4)
Round 1 (Himmelsdorf HM DEF)     :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=2h8m37s
Round 2 (Himmelsdorf CT DEF)     :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=2h21m49s
Round 3 (Mines CT DEF)        :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=2h35m46s
Round 4 (Mines HM DEF)        :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=2h41m50s
Round 5 (Murovanka CT ATCK)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=2h53m7s
Round 6 (Murovanka HM ATCK)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=3h1m29s
Round 7 (Ruinberg CT DEF)       :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=3h12m54s
Round 8 (Ruinberg HM DEF)      :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=3h23m56s
Round 9 (Ghost Town HM DEF)      :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=3h32m29s


EL Gaming vs Horesmen (EL 5: HM 3)
Round 1 (Mines EL DEF)        :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=3h52m48s
Round 2 (Mines EL ATCK)        :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=4h29s
Round 3 (Himmelsdorf HM ATCK)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=4h7m36s
Round 4 (Himmelsdorf HM DEF)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=4h17m27s
Round 5 (Steppes EL ATCK)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=4h26m22s
Round 5 (Steppes HM ATCK)    :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=4h35m32s
Round 6 (Murovanka EL ATCK)      :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=4h40m47s
Round 7 (Murovanka EL DEF)      :- https://youtu.be/0Uf_piS_3no?t=4h49m6s



Rabu, 9 Disember 2015

Separete Link WGL EU Season II 2015-2016 Week 1, Day 1 Gold Series

WGL EU Season II 2015-2016 Week 1, Day 1 Gold Series

Rusty Roster vs DiNG (DiNG 5:RR 4)
Round 1 (Ruinberg RR DEF)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=6m50s
Round 2 (Ruinberg DiNG DEF)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=20m44s
Round 3 (Ghost Town RR ATCK)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=27m21s
Round 4 (Ghost Town DiNG ATCK)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=34m39s
Round 5 (Himmelsdorf RR ATCK)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=41m49s
Round 6 (Himmelsdorf RR DEF)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=53m32s
Round 7 (Stepps DiNG ATCK)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=1h7m32s
Round 8 (Stepps DiNG DEF)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=1h17m30s
Round 9 (Mines DiNG ATCK)    :- https://youtu.be/nHJZ4zEPxgE?t=1h31m2s

Knäckebröd vs PENTA Sports (KB 5: PEN 3)
Round 1 (Prokhorovka KB DEF)    :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=11m38s
Round 2 (Prokhorovka KB ATCK)    :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=20m39s
Round 3 (Ghost Town KB ATCK)     :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=27m13s
Round 4 (Ghost Town KB DEF)     :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=34m3s
Round 5 (Cliff PEN DEF)       :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=42m21s
Round 6 (Cliff PEN ATCK)      :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=48m17s
Round 7 (Mines PEN ATCK)      :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=55m21s
Round 8 (Mines KB ATCK)      :- https://youtu.be/RVZCCVSjceY?t=1h8m23s

Synergy vs Out of Range (OOG 5: SGY 4)
Round 1 (Prokhorovka SGY DEF)    :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=7m43s
Round 2 (Prokhorovka SGY ATCK)    :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=12m21s
Round 3 (Mines OOR DEF)        :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=18m55s
Round 4 (Mines SGY DEF)        :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=23m54s
Round 5 (Cliff OOR ATCK)    :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=31m17s
Round 6 (Cliff OOR DEF)        :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=36m43s
Round 7 (Himmelsdorf OOG ATCK)    :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=42m29s
Round 8 (Himmelsdorf SGY ATCK)    :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=53m45s
Round 9 (Mines OOG DEF)        :- https://youtu.be/ed9q5y0R8bo?t=1h3m37s

Separete Link WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 3 (Match 9 ~ 11) Gold Series

WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 3 (Match 9 ~ 11) Gold Series

SuperNoobs vs Team Efficiency (SN 5:TE 2)
Round 1 (Himmelsdorf SN ATCK)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=41m35s
Round 2 (Himmelsdorf SN DEF)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=50m21s
Round 3 (Ghost Town SN DEF)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=1h1m54s
Round 4 (Ghost Town SN ATCK)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=1h10m58s
Round 5 (Cliff TE ATCK)        :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=1h20m3s
Round 6 (Cliff TE DEF)        :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=1h26m6s
Round 7 (Prokhorovka SN DEF)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=1h34m50s

EL Gaming vs B-Gaming (EL 5: BG 1)
Round 1 (Mines EL ATCK)     :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=1h58m26s
Round 2 (Mines EL DEF)         :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=2h7m35s
Round 3 (Ruinberg BG ATCK)       :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=2h14m31s
Round 4 (Ruinberg EL ATCK)      :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=2h23m6s
Round 5 (Prokhorovka EL ATCK)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=2h29m56s
Round 6 (Prokhorovka EL DEF)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=2h37m34s

Caren Tiger vs EL Gaming (EL 5: CT 0)
Round 1 (Himmelsdorf EL DEF)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=2h55m48s
Round 2 (Himmelsdorf EL ATCK)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=3h9m54s
Round 3 (Mines EL DEF)        :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=3h17m2s
Round 4 (Mines EL ATCK)        :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=3h27m31s
Round 5 (Murovanka EL DEF)    :- https://youtu.be/ULO-17-sYbQ?t=3h35m8s

Jumaat, 4 Disember 2015

Separete Link WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 2 (Match 6 ~ 8) Gold Series


WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 2 (Match 6 ~ 8)

TE vs CT (CT 5:TE 0)
Round 1 (Ghost Town CT ATCK) :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=38m57s
Round 2 (Ghost Town CT DEF)  :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=46m50s
Round 3 (Prokhorovka CT ATCK):- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=56m10s
Round 4 (Prokhorovka CT DEF) :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=1h5m17s
Round 5 (Himmelsdorf CT ATCK):- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=1h12m5s

CT vs Immortals (CT 5: IMTL 3)
Round 1 (Himmelsdorf CT ATCK):- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=1h38m49s
Round 2 (Himmelsdorf CT DEF) :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=1h51m21s
Round 3 (Mines IMTL DEF)     :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=2h2m32s
Round 4 (Mines CT DEF)       :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=2h11m21s
Round 5 (Stepps IMTL DEF)    :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=2h20m12s
Round 6 (Stepps IMTL ATCK)   :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=2h32m41s
Round 7 (Ghost Town CT ATCK) :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=2h45m36s
Round 8 (Ghost Town CT DEF)  :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=2h52m13s

Horsemen vs PVPSF (HM 5: PVPSF 2)
Round 1 (Ghost Town HM DEF)    :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=3h18m28s
Round 2 (Ghost Town PVPSF ATCK):- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=3h26m16s
Round 3 (Murovanka HM ATCK)    :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=3h34m32s
Round 4 (Murovanka HM DEF)     :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=3h48m22s
Round 5 (Himmelsdorf HM DEF)   :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=4h34s
Round 6 (Himmelsdorf PVPSF DEF):- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=4h12m39s
Round 7 (Stepps HM DEF)        :- https://youtu.be/Qvvy7DSIoTc?t=4h24m17s

Khamis, 3 Disember 2015

Separete Link WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 2 (Match 3 ~ 5) Gold Series

Separete Link WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 2 (Match 3 ~ 5) Gold Series

EL Gaming vs TE (EL Gaming 5:TE 0)
Round 1 (Stepps EL ATCK)    :- https://youtu.be/iyPjGVkoIUA?t=8m53s
Round 2 (Stepps EL DEF)     :- https://youtu.be/iyPjGVkoIUA?t=14m25s
Round 3 (Cliff EL ATCK)        :- https://youtu.be/iyPjGVkoIUA?t=19m40s
Round 4 (Cliff EL DEF)        :- https://youtu.be/iyPjGVkoIUA?t=26m6s
Round 5 (Himmelsdorf EL DEF):- https://youtu.be/iyPjGVkoIUA?t=32m6s

CT vs B-Gaming (CT 5: B-Gaming 2)
Round 1 (Prokhorovka BG DEF)     :- https://youtu.be/D98ygPiY_j0?t=6m6s
Round 2 (Prokhorovka CT DEF)     :- https://youtu.be/D98ygPiY_j0?t=14m28s
Round 3 (Ghost Town CT ATCK)    :- https://youtu.be/D98ygPiY_j0?t=26m25s
Round 4 (Ghost Town BG ATCK)      :- https://youtu.be/D98ygPiY_j0?t=36m16s
Round 5 (Himmelsdorf CT ATCK)    :- https://youtu.be/D98ygPiY_j0?t=43m27s
Round 6 (Himmelsdorf CT DEF)   :- https://youtu.be/D98ygPiY_j0?t=55m56s
Round 7 (Mines CT ATCK) :- https://youtu.be/D98ygPiY_j0?t=1h8m14s


Immortals vs EL Gaming (EL 5: IMTL 0)
Round 1 (Himmelsdorf EL DEF)   :- https://youtu.be/xz0VVT00qXc?t=5m58s
Round 2 (Himmelsdorf EL ATCK):- https://youtu.be/xz0VVT00qXc?t=18m53s
Round 3 (Prokhorovka EL DEF)  :- https://youtu.be/xz0VVT00qXc?t=26m53s
Round 4 (Prokhorovka EL ATCK):- https://youtu.be/xz0VVT00qXc?t=32m57s
Round 5 (Mines EL ATCK)   :- https://youtu.be/xz0VVT00qXc?t=44m24s

Khamis, 26 November 2015

Separete Link WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 1 (Match 1 & 2) Gold Series

WGL APAC-ASIA Season II 2015-2016 Week 1 (Match 1 & 2) Gold Series

EL Gaming vs SuperNoobs (EL Gaming 5:SN 2)
Round 1 (Himmelsdorf EL DEF)  :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=34m57s
Round 2 (Himmelsdorf SN DEF)  :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=48m30s
Round 3 (Murovanka EL ATCK)   :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=1h4m33s
Round 4 (Murovanka EL DEF)    :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=1h17m17s
Round 5 (Prokhorovka SN DEF):- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=1h24m
Round 6 (Prokhorovka EL DEF):- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=1h30m53s
Round 7 (Stepps EL ATCK)    :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=1h44m42s

Immortals vs Super Friends (IMTL  5: PVPSF 3)
Round 1 (Prokhorovka PVPSF ATCK) :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=2h18m44s
Round 2 (Prokhorovka PVPSF DEF)     :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=2h25m36s
Round 3 (Himmelsdorf IMTL DEF)   :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=2h39m33s
Round 4 (Himmelsdorf PVPSF DEF)  :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=2h53m13s
Round 5 (Mines IMTL DEF)         :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=3h4m34s
Round 6 (Mines IMTL ATCK)        :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=3h14m58s
Round 7 (Stepps IMTL ATCK) :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=3h23m21s
Round 8 (Stepps IMTL DEF) :- https://youtu.be/67LXvxWWGM0?t=3h45m54s

Isnin, 9 Mac 2015

World of Tanks | T49 Acer Tanker + 6381Dmg | Lose

My Fault not pre aim that rhm, this game can make draw :(

Defeat
Map: Swamp
Vehicle: T49
Exp: 2,599 Credits: 79,228
Battle achievements: High Caliber, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Repairs: -11 709
Ammunition: -26 100
Total: 41 419 WN8: 22 738 (100)

Battle Result - http://wotreplays.com/site/1690250#swamp-akusengal-t49

Isnin, 26 Januari 2015

Bagaimana Untuk Menambah dan Melihat Code di Wot Manager

Step 1 dan Step 2

Link Untuk Terus Lihat
http://manage.wotmanager.com/sea/dotm/weekview.php?week_id=1#


Untuk Melihat Code dalam Mingguan
Untuk Menambah Code
Step 1


Step 2
Step 3 Untuk Pilihan CW, StrongHold or ETC

Step 3 Untuk Code Tranning






Hasil Code boleh dilihat Contoh pada Jan 26 (1) Code

Boleh Juga Lock dan Unlock Code tersebut